• atrakcje

• Co przed nami…

Dnia 23 kwietnia 2024 r. o godz. 10.00 odbędzie się koncert muzyczny.

Dnia 8 maja 2024 r.  o godz. 9.00 teatr Magmowcy  przedstawi spektakl    ,,Jedna jaskółka wiosny nie czyni”

• obecność

• Mobilny rejestrator obecności

Drodzy Rodzice!

Informujemy, iż od 01.02.2024 r.  będzie obowiązywał MOBILNY REJESTRATOR OBECNOŚCI dziecka w przedszkolu.

Prosimy Rodziców/ Opiekunów o zainstalowanie darmowej aplikacji Obecności Vulcan na swoich telefonach.

W celu pobrania darmowej aplikacji ,,Obecność VULCAN” prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą instrukcją:

Mobilny rejestrator obecności

Aby korzystać z aplikacji niezbędne jest posiadanie kodu PIN / Kod dziecka (dla każdego dziecka indywidualny). Kody zostaną rozdane Państwu podczas odbierania dzieci. W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu w najbliższym czasie kody zostaną rozesłane poprzez e- dziennik.

Rodzice, opiekunowie dziecka zobowiązani będą od 1 lutego 2024 r. do sumiennego „skanowania kodu QR” wywieszonego w szatni przedszkola.

• Szanowni Rodzice

Przerwa wakacyjna w naszym przedszkolu będzie trwała od  29.07.2024 r. do 19.08.2024 r.

Ponadto dniami wolnymi będą  02.05.2024 r. i 31.05.2024 r.

Na podstawie:

Zarządzenie 305 Prezydenta Miasta Torunia z dnia 29.11.2023 r.  w sprawie ustalenia terminów  przerwy w pracy przedszkoli i szkół podstawowych  w roku szkolnym 2023/2024 dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasta Toruń.

Zarządzenie Prezydenta Miasta Torunia TUTAJ

• Konsultacje

• Drodzy Rodzice przedstawiamy harmonogram zebrań z rodzicami:

19.09.2023 godz 17:00

06.02.2024 godz 17:00

Informujemy, że istnieje możliwość indywidualnych konsultacji z nauczycielami. Prosimy o wcześniejsze umówienie się telefonicznie, przez e- dziennik lub mailowo.

Harmonogram konsultacji TUTAJ

• Urodziny w Przedszkolu

• Szanowni Rodzice jesteśmy placówką, która posiada Certyfikat Przedszkola Promującego Zdrowie dlatego prosimy, aby na Urodzinki dzieci nie przynosić słodyczy. W zamian za słodkości proponujemy baloniki, czapeczki, piszczałki, naklejki lub zorganizowanie zabaw integracyjnych.

• Zdrowo, sportowo

• Projekt ,,Zdrowo, Sportowo i Konikowo”

Informujemy, że w przedszkolu w roku 2023 realizujemy projekt ,,Zdrowo, Sportowo i Konikowo” dofinansowany z funduszy przekazanych przez Fundację Krajowej Grupy Spożywczej S.A. ,,Pomaganie krzepi” w ramach Programu Grantowego pn. Eko, zdrowo i sportowo”.

Wszystkie informacje TUTAJ

• Szanowni Rodzice!

Przerwa wakacyjna w naszym przedszkolu zaplanowana jest w okresie    24.07.2023 r. – 13.08.2023 r., w tym czasie przedszkole jest zamknięte i nie ma możliwości korzystania z przedszkoli zastępczych.

Prosimy o pisemne zadeklarowanie chęci skorzystania z usług przedszkola w okresie wakacyjnym. Deklarację można pobrać  także ze strony internetowej i wypełnioną oddać Paniom dyżurującym przy drzwiach wejściowych do 19.06.2023 r.

Ze względu na konieczność udzielenia urlopów wypoczynkowych nauczycielom i pracownikom obsługi, prosimy   o przemyślane deklarowanie pobytu dziecka w przedszkolu, umożliwi to sprawną organizację pracy i planowanie żywienia.

Bardzo prosimy o bieżące zgłaszanie ewentualnych rezygnacji z korzystania z przedszkola w okresie wakacyjnym.

Deklaracja wakacje

• Przerwa wakacyjna

Informujemy, że w PM15 zgodnie z zarządzeniem nr 397 Prezydenta Miasta Torunia   z dnia 14.12.2022 r. przerwa wakacyjna będzie od  24.07.2023 r. do 13.08.2023 r.

Zarządzenie TUTAJ