• obecność

• Mobilny rejestrator obecności

Drodzy Rodzice!

Informujemy, iż od 01.02.2024 r.  będzie obowiązywał MOBILNY REJESTRATOR OBECNOŚCI dziecka w przedszkolu.

Prosimy Rodziców/ Opiekunów o zainstalowanie darmowej aplikacji Obecności Vulcan na swoich telefonach.

W celu pobrania darmowej aplikacji ,,Obecność VULCAN” prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą instrukcją:

Mobilny rejestrator obecności

Aby korzystać z aplikacji niezbędne jest posiadanie kodu PIN / Kod dziecka (dla każdego dziecka indywidualny). Kody zostaną rozdane Państwu podczas odbierania dzieci. W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu w najbliższym czasie kody zostaną rozesłane poprzez e- dziennik.

Rodzice, opiekunowie dziecka zobowiązani będą od 1 lutego 2024 r. do sumiennego „skanowania kodu QR” wywieszonego w szatni przedszkola.

• wakacje

• Szanowni Rodzice

Przerwa wakacyjna w naszym przedszkolu będzie trwała od  29.07.2024 r. do 19.08.2024 r.

Ponadto dniami wolnymi będą  02.05.2024 r. i 31.05.2024 r.

Na podstawie:

Zarządzenie 305 Prezydenta Miasta Torunia z dnia 29.11.2023 r.  w sprawie ustalenia terminów  przerwy w pracy przedszkoli i szkół podstawowych  w roku szkolnym 2023/2024 dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasta Toruń.

Zarządzenie Prezydenta Miasta Torunia TUTAJ